Oklejanie samochodów folią/ zmiana koloru

Home/Oklejanie samochodów folią/ zmiana koloru

Na foliach do zmiany koloru pracujemy od wielu lat. Na przestrzeni czasu obserwujemy zmieniający się rynek, korzystając na bieżąco ze wszystkich dostępnych nowinek technicznych. Jesteśmy członkiem elitarnego programu Sott Frontsoldiers – testujemy dla branży najnowsze materiały i rozwiązania wdrażane przez tego czołowego producenta.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim jakością, co pozwala nam utrzymywać oceny klientów na najwyższym poziomie. Pracujemy na materiałach wszystkich czołowych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią dla każdego klienta ofertę.

.

Zmiana Koloru auta

JAKICH FOLII UŻYWAMY?

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach czołowych producentów. Nie używamy folii nieznanego pochodzenia. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu pełną 2 – letnia gwarancję na aplikację oraz materiał. Do zmiany koloru używamy folii wylewanych oraz ultraplastycznych polimerow, do grafiki reklamowej również stosujemy materiały wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb i budżetu klienta.

CENNIK – OKLEJANIA/ZMIANY KOLORU FOLIĄ
TYP SAMOCHODUCENA NETTO
Samochody 3 – drzwiowe typu hatchbackod 3000zł
Samochody 5 – drzwiowe typu hatchbackod 3500zł
Samochody typu sedan –od 4500zł
Samochody typu kombi –od 4500zł
Samochody typu Van –od 4500zł

*podane ceny są cenami netto i należy je traktować orientacyjnie. Na ostateczna cenę wpływ ma szereg czynników, które zawsze ustalamy z klientem indywidualnie.

PROCES OKLEJANIA I CZAS WYKONANIA USŁUGI

Przed przystąpieniem do aplikacji folii należy dokładnie umyć samochód. Następnie przystępujemy do demontażu. Zdejmujemy klamki, lusterka, zderzaki, lampy, elementy dekoracyjne. Tylko ta metoda gwarantuje poprawny i estetyczny montaż folii. Często konkurencyjne firmy oferują zmianę koloru bez demontażu – ten sposób zawsze niesie ze sobą ryzyko prześwitów starego koloru i niedokładności.

Oklejane powierzchnie należy następnie dokładnie odtłuścić. Dopiero wtedy możemy zająć się samym oklejaniem. Cały proces zmiany koloru trwa zazwyczaj 5-7 dni.

Jak przygotować samochód do procesu oklejania ?

Wielu z Państwa dzwoni do nas z pytaniem, czy folia zamaskuje defekty lakiernicze. Niestety, folia nie jest sposobem na ukrycie wad powłoki lakierniczej. Dlatego też lakier przed aplikacja musi byĆ w nienagannej kondycji. Płytkie rysy nie stanowią problemu, natomiast jeśli są wyczuwalne pod paznokciem, warto się nimi zająć. Współpracując z najlepszymi fachowcami w dziedzinie autodetailingu, możemy kompleksowo przygotować Państwa samochód do procesu oklejania.

Zmiana koloru samochodu za pomocą folii, a prawo

Od wielu lat w dowodzie rejestracyjnym samochodu nie ma już pozycji “Kolor”. Dlatego też po oklejaniu nie ma konieczności wprowadzania zmian w dokumentach.

Ford Focus RS przed oklejaniem foliąFord Focus RS po zmianie koloru na czarny mat

Opinie:

Chłopaki świetnie ogarniają temat. Doradzili kolor i wyszło petarda! Bardzo polecam!

Bartek D, opinia z map Google

100% Zadowolenia ! Cena bardzo atrakcyjna , a wykonanie mistrzostwo !
Polecam wszystkim niezdecydowanym, chłopaki potrafią doradzić!
Ps; Jeszcze tu wrócę ;P

Szybki przyciemnione idealnie. Praca wykonana na czas i bez ukrytych kosztów
Polecam

Z czystym sumieniem! Ale to czystym zeby niebylo  z checia daje maxa!
Chlopaki wykonali kawal dobrej roboty!
Polecam w 100%!!!
Piateczka i dozoba kiedys!

Polecam w 100%. Jestem Mega zadowolony z pracy jaka wykonali chłopaki z Wrap Collabo. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług👍

Zdecydowanie polecam! Chłopaki robią świetną robotę. Zdjęcia auta wrzucę jak będę miał jakieś przyzwoite fotki, ale auto nie do poznania. Range Rover nie jest łatwym autem, ale po oklejeniu prezentuje się świetnie. Wszystko w naprawdę przystępnej cenie.

Polecam zdecydowanie. Profesjonalne podejście również do klientów, którzy przyjeżdżają do nich z drobnymi zleceniami.

Sławek S., opinia z Facebook

Powierzając nam swój pojazd możesz liczyć na:

  • Wykonanie usługi z należytą starannością,
  • Indywidualne podejście do każdego klienta,
  • 2 letnią gwarancję na usługę oraz materiał,
  • Zaświadczenie o instalacji folii,
  • Profesjonalne doradztwo,
  • Gwarancję niskiej ceny.

Zapraszamy do Kontaktu!

PORTFOLIO